System zarządzania sklepami Dotpay

Sprawdzony i sprawny system płatności pozwala właścicielowi sklepu internetowego prowadzić go w sposób dużo bardziej efektywny i wygodny. To dzięki niemu klienci mogą dokonywać szybkich płatności za zakupione towary. Dla wielu przedsiębiorców działających w sieci oczywistym wyborem jest Dotpay, jeden z liderów na rynku płatności online. Dotpay pomaga zarządzać dowolną liczbą sklepów internetowych, skupiając wszelkie potrzebne dane i funkcjonalności w jednym miejscu. Integracja systemu z e-sklepem jest bardzo prosta. Polega na zainstalowaniu właściwej wtyczki i wprowadzeniu kilku niezbędnych informacji. Oczywiście, Dotpay nie jest jedynym systemem płatniczym dostępnym dla właścicieli biznesów online. Okazuje się jednak bezkonkurencyjny w przypadku posiadania wielu sklepów. Dzięki Dotpay wszystkimi sklepami można zarządzać za pomocą jednego panelu. To ogromne ułatwienie.

Funkcjonalności panelu administracyjnego systemu Dotpay
Panel systemu Dotpay został tak zaprojektowany, aby usprawnić zarządzanie dowolną liczbą sklepów. W efekcie właściciel sklepu jest w stanie szybko wyszszukać dowolne płatności klientów swoich sklepów. Może w każdej chwili sprawdzić stan zamówień oraz płatności. Panel administracyjny daje również możliwość eksportowania i importowania raportów. Z łatwością można wygenerować w nim określone analizy finansowe. To tylko jedne z wielu możliwości systemu Dotpay. W panelu administracyjnym można sprawdzić ponadto ustawienia każdego ze sklepów. Inne funkcjonalności, o których warto wspomnieć to: generowanie linków do płatności, zlecanie zwrotów i wypłat oraz weryfikacja logów systemowych.

Każdy sprzedawca, który myśli o osiągnięciu sukcesu w e-biznesie, powinien skoncentrować się na skróceniu i zoptymalizowaniu procesu rozliczeń i dokonywania płatności. System Dotpay daje tu duże pole do działania. Bezpośrednio z panelu administracyjnego można wysyłać klientom lub kontrahentom umowy, faktury, dokumenty czy raporty. Dla właścicieli sklepów oznacza to ogromną wygodę i bezpieczeństwo. Trudno nie wspomnieć również o oszczędności czasu. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy właścicielami kilku dobrze prosperujących sklepów online. Każdy z nich posiada własny panel, a my musimy każdego dnia dokonywać rozmaitych czynności w każdym z nich. Przełączanie się między panelami sklepów może być niezwykle uciążliwe. Dlatego właściciele biznesów online doceniają system zarządzania wieloma sklepami oferowany przez Dotpay.

Zalety systemu Dotpay
Podsumujmy zalety korzystania z systemu zarządzania sklepami Dotpay. Jest ich wiele. Do najważniejszych należy automatyzacja zadań, czyli ich maksymalne uproszczenie. To, co w innych systemach sprzedażowych zajęłoby mnóstwo czasu i wymagało wiele pracy, w Dotpay jest kwestią kilku kliknięć. Za automatyzacją procesu sprzedaży idzie wzrost efektywności sklepu. Klienci doceniają sprzedawców, którzy potrafią zadbać o nich na każdym etapie dokonywania zakupów, skracają czas zamówień i ułatwiają robienie zakupów. Skupienie wszystkich czynności w jednym miejscu ogranicza ponadto ryzyko błędów i pomyłek. Sprzedawcy mają większą kontrolę nad zamówieniami i płatnościami. Mogą w łatwy sposób wychwycić wszelkie nieprawidłowości.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 801 254 445

E-mail: kontakt@burningchords.pl Adres: ul. Rzeźnicza 16, Wrocław

 

Strona poświęcona szeroko pojętej tematyce e-handlu. Poradnik na temat bezpieczeństwa płatności internetowych, jego rodzajów i tego, które z metod są najlepsze.